تبلیغات
دومین دوره جام والیبال یادبود شهدای منطقه هزارجریب بهشهر-رودبار - نتایج ، حاشیه و خبرهای داغ روز چهارم ولم کاپ93

اوج حساسیت فردا در زمین فوتبال ولم*

تیم های مرحوم کاظمی ، لاکتراش ، شهیداحمدی پرکلا ، سورک و شیخ محله فقط در صورت برد در بازی فردا(آخرین روز مرحله مقدماتی) صعود خواهند کرد.

*خبرهای امروز*

صعود کارکم به مرحله بعد


تیم کارکم با تساوی مقابل ولم با 8امتیاز به کار خودش در مرحله مقدماتی پایان داد و صعودش رو به مرحله یک چهارم نهایی قطعی کرد.اتفاق بسیار دلخراش در بازی ولم-کارکم

مصدومیت بسیار شدید بازیکن ولم حال و روز غم انگیزی به بازیها داد. این بازیکن با ضربه محکم و بی احتیاط به پای بازیکن کارکم به خودش آسیب میرسه و از ناحیه ساق پا دچار شکستگی میشه و انقدر شدید بود که پاش به پوست آویزون بود!!! آرزوی سلامتی برای این بازیکن و رامین هادیان بازیکن پرکلا که در این جام دچار مصدومیت شدید شدن.وبلاگ ورزشی پرکلا شکست ناپذیر در اولین حضور!!!

تیم بسیار جوون و تازه تأسیس وبلاگ ورزشی پرکلا که شدیدن به برد نیاز داشت در آخرین بازی مرحله مقدماتی مقابل تیم بسیارخوب و آینده دار اتحاد محمدآباد متوقف شد و در اولین حضورش در جام های منطقه هزارجریب بدون شکست به کار خودش در مرحله مقدماتی پایان داد و منتظر نتایج بازیهای فردا خواهد بود که صعود میکنه یا نه!!!لاکتراش به صعود امیدوار شد

تیم لاکتراش که در دو بازی اول شکست سنگینی خورد امروز به خودش اومد و با بازی خیلی جذاب و چشم نواز یک هیچ دهیاری محمدآباد رو شکست داد و به صعود امیدوار شد.سمچول یک ، سورک صفر!!!

سورک عملکرد بسیار ضعیفی در این جام داشت و چیزی تا حذف این تیم قدرتمند نمونده!!! سورک با برد مقابل تیم صدرنشین اتحاد محمدآباد صعود خواهد کرد.نتایج بازیهای روز چارم مرحله مقدماتی:


شهید احمدی پرکلا   1  1   شهدای غریبمحله

ولم   0 0   کارکم

اتحاد محمدآباد   0  0   وبلاگ ورزشی پرکلا

شیرداری   0    0   چالکده

دهیاری محمدآباد   0 1   لاکتراش

شهید فلاح سورک   0 -  1   سمچول
طبقه بندی: ولم کاپ*9* نوروز 1393،

تاریخ : چهارشنبه 6 فروردین 1393 | 07:24 ب.ظ | نویسنده : حس | نظرات