تبلیغات
دومین دوره جام والیبال یادبود شهدای منطقه هزارجریب بهشهر-رودبار - نتایج و حاشیه باز یهای مرحله نیمه نهایی

بدترین تیم های صعود کننده مرحله مقدماتی در فینال!!!

تیم های گلورد و شیرداری که در آستانه حذف بودن و 2تیمی بودن که به عنوان تیم سوم از مرحله مقدماتی صعود کرده بودن فردا باید دیدار فینال رو برگزار کنن تا ببین کدوم تیم دستش به جام قهرمانی میرسه


موتور شگفتی ساز زیارتکلا تو نیمه نهایی کم آورد!!! گلورد بدجوری تلافی کرد!!!


دو تیم گلورد و زیارتکلا که در مرحله مقدماتی هم گروه بودن و زیارتکلا تونست 2بر1 گلورد رو شکست بده ، حالا تو مرحله نیمه نهایی گلورد بدجوری تلافی کرد و 2هیچ زیارتکلا رو برد تا بیشتر ازین زیارتکلا تیم فوق العاده جام نشه!!!شیرداری بازهم در فینالی که همیشه شکست میخوره!!!


شیرداری فک نکنم از فینال هایی که بازی کرده رابطه خوشی داشته باشه!!! چون اکثرن شکست خورده و باخت توی فینال هم بدجوری سخته!!! البته تو جام محسن آباد 2بار به فینال رسید که هردوبار رو باخت و هنوز در انتظار قهرمانی مونده!!! حالا ببینیم فردا میتونه یا نه!!! بخت و اقبال با تیم گلورد و شیرداری یار بوده که الآن هردو فینال هستن ولی فردا باید دید کدومشون هم بازی قشنگتری ارائه میده هم خوش شانس ترهحاشیه بازی های امروز:

بازی گلورد و زیارتکلا آروم بود و بازی خوب و جوانمردانه ای به نمایش گذاشتن و بدون سروصدا بود.
اما بازی شیرداری و سورک:
تیم داوری از روستای پرکلا بود: مهدی کریمپور ، حمید مهرآرا و اکبر عابدزاده
سورک بازی رو خوب شروع کرد و به گل رسید و شیرداری هم خیلی زود همون نیمه اول جوابشونو داد تا بازی مساوی شد. اواخر نیمه اول سورک میتونست از حریف پیش بیفته و گل دوم رو بزنه تا با خیال راحت به استراحت بین نیمه بره که داور بدجوری بهشون ضدحال زد آخه مهرداد فلاح با دروازه بان تک به تک شد و دراوزه بان هم روش خطا کرد و همه فک میکردن داور الآن پنالتی میگیره ولی سوت داور صدایی نداد فک کنم همه هوادارا و بازیکنا و کادر فنی تیم شیرداری هم فکرشو نمیکردن داور پنالتی نگیره ابول رضایی بازیکن شیرداری و میزبانای محسن آبادی یخورده تو بازی درگیری لفظی داشتن بخاطر آفساید و... که اتفاق خاصی نیفتاد.
تیم فوتبال شیرداری امروز تونست بعد از تساوی 1-1 در وقت قانونی و اضافی در ضربات پنالتی 4-1 تیم شهید فلاح سورک رو از راه یابی به فینال منع کنه!!!

البته درخشش فوق العاده اصغر کاظمی دروازه بان شیرداری خیلی به تیمش کمک کرد تا برنده بازی بشه!


                                  شیرداری   1    1    شهید فلاح سورک

 

                                                      پنالتی:   4   -    1

 

                                  گلورد     2  -   0     زیارتکلاطبقه بندی: جام22 محسن آباد 1392،

تاریخ : سه شنبه 19 شهریور 1392 | 07:16 ب.ظ | نویسنده : حس | نظرات